Przeprowadzki Rybnik

przeprowadzki śląsk - drozdowicz

Tanie przeprowadzki Rybnik

Firma transportowa Przeprowadzki Śląsk – Drozdowicz wita w Rybniku i zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą na Przeprowadzki Rybnik

W Rybniku w zależności od potrzeb klienta oferujemy dwa rodzaje przeprowadzek.
Przeprowadzki kompleksowe w ramach, których zatroszczymy się o każdy detal Państwa przeprowadzki, włącznie z pakowaniem i rozpakowywaniem rzeczy oraz demontażem i ponownym montażem mebli.

Drugi rodzaj to przeprowadzki standard (ekonomiczne) w ramach których transportujemy powierzone mienie oraz zajmujemy się załadunkiem i rozładunkiem pojazdu i wniesieniem rzeczy do nowego mieszkania.

Kolejna usługa jaką oferujemy w Rybniku to transport, np. transport mebli, transport lodówki lub transport każdego innego zamówionego przedmiotu.

[su_button url=”tel:666″ style=”flat” background=”#006489″ size=”8″ center=”yes” radius=”5″ class=”.more-space-btn”]ZADZWOŃ – tel. 666[/su_button]

Świadczymy następujące rodzaj przeprowadzek w Rybniku:
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

  • Przeprowadzki Rybnik
  • Przeprowadzki Śląsk
  • Przeprowadzki międzynarodowe

[/su_column] przeprowadzki rybnik

Posiadamy kilka rodzajów pojazdów specjalistycznych i w zależności od rodzaju przeprowadzki dobieramy odpowiedni pojazd, tak aby odpowiednio zoptymalizować koszt i czas przeprowadzki.

Kompleksowe i standardowe przeprowadzki obsługujemy z użyciem pojazdów:

  • kontener/plandeka 24m3 ( 3 sztuki)
  • w przypadku przeprowadzek firmowych dysponujemy większymi pojazdami w zależności o potrzeb

Przeprowadzki Śląsk

W ramach przeprowadzki Śląski gwarantujemy Państwu szybki transport waszych rzeczy prywatnych lub waszej firmy na terenie całego Ślaska.  Z nami na Śląsku przeprowadzisz się tanio, bezpiecznie i bezproblemowo.

Przeprowadzki międzynarodowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy mieszkańców Sląska nasza firma stworzyła dla Państwa niepowtarzalną ofertę na kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe.
W ramach tej oferty chcemy zapewnić Państwu komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo waszego mienia, w trakcie przeprowadzki międzynarodowej.
Nasze doświadczenie w świadczeniu przeprowadzek międzynarodowych pozwala nam bezproblemowo i w miarę szybko przetransportować wasze mienie do nowego miejsca zamieszkania lub lokalizacji siedziby waszej firmy.
Oferta przeprowadzki międzynarodowej jest skierowana do osób prywatnych, jak również małych i dużych firm.
Z nami wasza przeprowadzka międzynarodowa jest zawsze ubezpieczona.
Gwarantujemy wykonanie przez nasz zespół wszystkich czynność związanych z przeprowadzką tj. załadunek wszystkich przedmiotów, odpowiednie ich zabezpieczenie, tak aby żadne rzeczy nie zostały uszkodzone i nie zostały zniszczone.
Zapewniamy szybki i bezpieczny transport, jednym z naszych specjalistycznych samochodów dostawczych oraz rozładunek wykonany przez naszych pracowników, we wskazanej przez Państwo lokalizacji.
W zależności od rodzaju wybranej przez Państwa przeprowadzki zapewnimy pakowanie, i rozpakowanie przewożonych rzeczy, demontaż i montaż mebli oraz materiały do pakowania.

Przeprowadzki międzynarodowe z firmą Przeprowadzki Śląsk – Drozdowicz zawsze bezpiecznie, szybko i w rozsądnej cenie. Zapraszamy.

Skorzystaj z formularza, aby poznać szczegółową wycenę swojej przeprowadzki Rybnik

[su_button url=”https://przeprowadzkislask.pl/kontakt/” style=”flat” background=”#006489″ size=”8″ center=”yes” radius=”5″ class=”.more-space-btn”]ZAMÓW WYCENĘ PRZEPROWADZKI w RYBNIKU[/su_button]

Przeprowadzki Śląsk – Drozdowicz

Zapraszamy