Przeprowadzki międzynarodowe

przeprowadzki śląsk - drozdowicz

Przeprowadzki międzynarodowe ze Śląska

Jako mieszkańcy Śląska wiecie Państwo jak często dookoła was zdarzają się przeprowadzki międzynarodowe. Zarówno przeprowadzki z Polski jak i przeprowadzki do Polski. Od czasu naszego wejścia do Unii Europejskiej wielu spośród nas decyduj się na zmianę miejsca zamieszkania, najczęściej czasową zmianę adresu i prawie zawsze jest to podyktowane podjęciem nowej pracy.
Zmieniając miejsce zamieszkania, kraj zamieszkania najczęściej staramy się zabrać ze sobą wiele sprzętów, odzieży i przedmiotów użytku codziennego do których przyzwyczailiśmy się przez lata. Podobnie jest z powrotami do Polski, z tym że powracając nna stałe przywozimy jeszcze więcej dobytku.

Decydując się na  przeprowadzkę międzynarodową zadanie to zawsze powierzamy firmie z doświadczeniem i dobrą opinią. Na Ślasku taką firmą, która przeprowadziła do innego kraju już nie jedną rodzinę jest firma Przeprowadzki Śląsk – Drozdowicz
przeprowadzki międzynarodowe

W swojej ofercie obok przeprowadzek regionalnych na Śląsku mamy również przeprowadzki międzynarodowe i zdobyliśmy duże doświadczenie na tym polu.
Do realizacji przeprowadzki międzynarodowej używamy niezawodnych pojazdów o większej ładowności, a całość operacji
rozpoczyna pogłębiony wywiad ze zleceniodawcą co pozwala nam przygotować optymalną przeprowadzkę pod względem jakości i ceny świadczonej usługi. W ramach przeprowadzek międzynarodowych przetransportowaliśmy naszych zleceniodawców do Niemiec, do Francji, do Belgii oraz do Wielkiej Brytanii.

W trakcie przeprowadzki międzynarodowej zapewniamy Państwu komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo waszego mienia, w trakcie przeprowadzki.
Nasze doświadczenie w realizacji przeprowadzek międzynarodowych pozwala nam bezproblemowo i w miarę szybko przetransportować wasze mienie do nowego miejsca zamieszkania.
Oferta na przeprowadzki międzynarodowe jest skierowana do osób prywatnych, jak również małych i dużych firm.
Nasza firma zawsze ubezpiecza przeprowadzki międzynarodowe.
Gwarantujemy załadunek wszystkich przedmiotów, odpowiednie ich zabezpieczenie, tak aby żadne rzeczy nie zostały uszkodzone lub zniszczone, a następnie przetransportowanie do kraju docelowego i rozładunek we wskazanym miejscu oraz pomoc w skręcaniu mebli i montażu innych przedmiotów demontowanych na czas transportu.
W zależności od rodzaju wybranej przez Państwa przeprowadzki zapewnimy pakowanie, i rozpakowanie przewożonych rzeczy, demontaż i montaż mebli oraz materiały do pakowania i inne usługi poboczne związane z przeprowadzką międzynarodową.